Hemen denemek isteyeceğiniz sarışın tonları

Hemen denemek isteyeceğiniz sarışın tonları

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla sarı saç rengi varken doğru renge karar vermek. Platin sarısından şampanya sarısına, Hollywood’tan ilham alan altınla koyu köklere kadar, trend olan her farklı tona ayak uydurmak imkansız gelebilir, özellikle de ünlüler her gün saçlarını değiştirirken...

Bununla birlikte, zaten sarışınsanız, balyajlarınızdan sıkılıyor olabilirsiniz, hatta muhtemelen denemek başka sarı saç tonlarını merak ediyor olabilirsiniz. Veya belki de kirli sarışın, düşük ışık veya güneş öpücüğü gibi çok fazla bakım gerektirmeyen bir şey arıyorsunuz. Durum ne olursa olsun, şanslısınız: Bu hafta sizin için en trend sarı saç renklerini bir araya getirdim.

Tüm seçenekler arasında boğulmuşsanız ve bir karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa veya doğal sarışın saç renginizi renklendirmek istiyorsanız, mükemmel tonunuzu kısa sürede bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Cesur karamel

 Karamel sarısını her yerde görmeye hazırlanın. Bu zengin, dengeli renk altın gibi ışıltı sağlıyor. Argan yağı ve E vitamini içeren bakım yağları kullanarak saçınızın ışıltısını kolayca koruyabilirsiniz.

 

Çilekli kurabiye

 Daha sıcak olmak istiyor ama pembeye tam olarak hazır değilseniz, çilekli sarıyı veya kırmızı alt tonlu orta sarıyı tercih etmeyi deneyebilirsiniz. Bu renk cildinize de parlaklık ve canlılık kazandırır. İşlem görmüş saçlarınız için şampuanınıza keratin shot’ı ekleyerek, saçlarınızı eskisinden de sağlıklı hale getirmeniz mümkün olabilir.

 

Kahve kreması

 Bu iki tonlu renkle hem sarışın hem de esmer görünebilirsiniz. Daha çok esmer tenli kişilerde uygulamayı tercih ettiğimiz bu saç renginin bakımı diğer sarışın tonlarına göre daha kolay. Duştan sonra ıslak saçınıza saç sütü uygulayarak, kolayca şekil verebilirsiniz.

 

Havalı Chardonnay

 


Sıcaklıklar yaza doğru yükseliyor olabilir ama bazen saç renkleri soğur. Bu soğuk tonların en iddialı örneklerinden biri de şampanya sarısı... Nemlendirici Dermo Saç Bakım Shot ile kusursuz ve parlak soğuk sarı tonlarınızı kullanabilirsiniz.

HER GÜNÜNÜZ ÖZEL OLSUN!

Saçlarınıza sadece özel günlerinizde değil, her gün özen gösterin.
Çünkü bu tüm ruh halinizi değiştirip, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
Bunun için evde yapacağınız pratik uygulamalar için doğru ve profesyonel ürünler seçmeyi unutmayın.
Concept Beauty Şekillendirici Saç Köpüğü, saçlara yumuşaklık kazandırır.
Saç nem dengesini korumayı destekler.
Saçın kolay şekil almasını sağlarken aynı zamanda daha dolgun ve sağlıklı saç yapısını destekler.
Concept Beauty Şekillendirici Saç Köpük’ün içeriğinde bulunan Niacinamide, saç derisinde yumuşatıcı ve rahatlatıcı olarak görev yaparken; Pro vitamin B5 ise saçın büyüme dönemini hızlandırarak saç tellerinin sağlam olmasını destekler.
Saçın renk bütünlüğünü korumayı hedefleyen Concept Beauty Şekillendirici Saç Köpük ayrıca, formülünde bulunan hidrolize keratin ile saçın yapısını destekler.

İkinci aşama, kırılan sülfür köprülerinin sabitlenmesidir. Bu aşamada artık istenilen dalgaların verilmesi sonrası uygulanır. Bu uygulamanın nedeni saçlara verilmiş olan dalgaların kalıcı hale getirilmesidir. İkinci aşamanın, birinci aşamaya göre saçlara zarar verme riski çok düşüktür.softperm yöntemine bıraktı.

Keratin bakım diye yapılan fakat gerçekte Brezilya fönü olan uygulamada kullanılan kimyasal ürünler, saç kayıplarına kadar gidebilecek zararlara sebep oluyor. Bu ürünlerde eser miktarda ‘formaldehit’ maddesi bulunması uygun görülüyor. Fakat kullanılan bu miktar, saçları düzleştirmek için yeterli olmadığı için bu kurala maalesef uyulmuyor. Saçları düzleştirmek için kullanılan ürünlerin içinde bulunan formaldehit maddesi, saçların elastikiyetinin artmasına, yanmasına ve hatta kopmasına sebep olabiliyor. Ayrıca bu ürünlerin kısa vadede belki insan sağlığına zararı olmasa bile, uzun vadede zarar vermeyeceğini söyleyemeyiz.

Mikro kaynak işlemlerinde kullanılan saçların kalitesini ve hangi ülkeye ait olduğunu, kullanıcının anlayabilmesi maalesef mümkün değildir. Bunun sebebi saçların sizin önünüze en güzel halleri ile (fönlenmiş, şekil verilmiş ve maşa yapılmış olarak) gelmesidir.