SEDAT BİGA

Güzelliğin Kaynağına Ulaşın

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No:56, Kat P1,
Bağımsız Bölüm 145
Buyaka AVM – Ümraniye / İSTANBUL

GSM: +90 532 560 14 57

[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN!

MEDİKAL SAÇ KAYNAK

Medikal Saç Kaynak

MEDİKAL SAÇ KAYNAK NEDİR?

Medikal Saç Kaynak, boyutlarının diğer tüm kaynak çeşitlerine göre çok daha küçük olmasının yanında, ince telli, seyrek, kırılgan ve çok ciddi zarar görmüş, yanmış ve kopmuş saçların tedavisine yardımcı olmak amacıyla tasarlandı.

 

Medikal Saç Kaynak, saç sağlığını olumsuz etkileyen fiziksel veya psikolojik hastalıkların tedavisine yardımcı olmak için 2019 yılının başından itibaren Sedat Biga tarafından kullanılmaya başlanan saç uzatma ve yoğunlaştırma tekniğidir.

 

Medikal Saç Kaynak, saç dökülmesine sebep olan hastalıkların tedavisine ve hastalık sonrasında yeni çıkan saçların iyileşmesi ve tekrar uzayabilmesine yardımcı olur.

 

Halk arasında ‘saç kopartma’ diye bilinen ve genellikle kadınlarda görülen trikotilomani hastası çok sayıda misafirimiz oldu. Çoğunlukla ergenlik döneminde başlayan ve saç sağlığına çok büyük zarar veren sorunlardan biri olan trikotilomani hastalığının tedavisini desteklemek konusunda, Medikal Saç Kaynak yöntemiyle her 10 kişiden 4’ünde başarı sağladık.

 

Ayrıca Androgenetik alopesi (erkek tipi saç dökülmesi) yaşayan kadınların tedavi sürecinde, onkoloji ve tüp mide gibi ameliyatlar sonrası yeni çıkan saçların sağlıklı uzaması ve gelişmesine yardımcı olmak konusunda Medikal Saç Kaynak yöntemiyle çok olumlu sonuçlar elde ettik.

 

Bize hastalarını yönlendiren doktorlarımızdan aldığımız destekle Medikal kelimesini kullanmayı uygun gördük. Sedat Biga Youtube kanalında ve Instagram hesabında, uzun süren çalışmalar sonucu ortaya koyduğumuz iyileştirici etkileri yayınlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.