Skip to Content

Category Archives: Saç Kaynak Blog

Saç Kaynak Modelleri

Saç Kaynak Modelleri ; Tüm dünyada aktif olarak kullanılan saç kaynak modelleri ülkemizde de uzun bir süreden beri uygulanmaktadır. Saç kaynaklarının uygulanmasına neden, kısa saçlar ile kendisini daha rahat hisseden kadınların uzun saçlara ihtiyaç duyduklarında bu uygulama ile hızlı bir şekilde uzun saçlara kavuşabilmesidir. Saç kaynakları bir çok işlem ile gerçekleştirilmekte ve bu işlemler sayesinde saç kaynaklarının modelleri ve saç kaynaklarının ne kadar uygulama yaptıran kişiler tarafından kullanılacağını belirlemektedir. Saç kaynakları arasında ülkemizde en sık kullanılan saç kaynağı boncuk saç kaynağıdır. Boncuk saç kaynağı isteğe bağlı olarak uzunluğu ve saç sıklığı belirlenebilir bir yapıya sahiptir. Saç uzunluğu kadınlar arasında bazıları için bele kadar iken bazıları için sırta kadar uzun saç yeterli olmaktadır. Saç rengine de kadınlar saç kaynağı yaptırmadan önce mutlaka karar vermeleri gerekir. Doğal saçları ile birlikte saç kaynaklarının aynı renklerde seçilebildiği gibi, son zamanlarda gençler saç kaynaklarını rengarenk saç çeşitlerinden oluşan tipte de kullanmaya başlamıştır. Kırmızı, limon sarısı, yeşil, mavi ve turuncu saçların kullanımını yapan genç kadınlar bu saçları tek bir renkte kullanabilirken, tüm renklerden serpiştirme usulü kullanan kadınların sayısı da oldukça fazladır.

Saç kaynak modelleri arasında en güvenli kullanılabilir saç modellerinden olan boncuk saç modelleri isteğe bağlı olarak yapım aşamasından sonra kişinin kendisi tarafından çıkartılarak daha sonradan takılabilme işlemi yapılarak tekrar kullanılabilme çeşidine sahiptir. Boncuk saç kaynakları isminden de anlaşıldığı gibi, saç kaynağına özel olarak tasarlanmış boncuklar ile saçlara tutturularak kullanılmaktadır. Saç kaynağının amacı kısa saç kullanmayı seven kadınların aralıklı süreçlerde veya özel toplantı, düğün, nişan ve doğum günü partilerinde uzun saç kullanmak istemeleri sonrasında işleme koydukları bir saç modelidir. Saç kaynaklarından ülkemizde sık kullanılan boncuk saç modellerinde isteğe bağlı olarak başka modellerinde kullanılabilmesi boncuk saç modellerini kaynak çeşitleri arasında kadınlara cazip kılmaktadır. Bu saç tasarımları isteğe bağlı olarak topuz, çok renkli, düz fönlü veya kıvırcık olarak da kadınlar arasında en çok rağbet gören saç kaynağı modellerini oluşturmaktadır.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynak Resimleri

Saç Kaynak Resimleri ; İnternet çağına girmiş olduğumuz bu günlerde internet kullanımı her işlem için gerçekleştiriliyor. Ülkemizde internet üzerinden bilgi alma, internet üzerinden alışveriş yapma ve internet üzerinden haberleşme oldukça yaygın. İnternet üzerinden kıyafet modellerine bakıldığı gibi son zamanlarda kadınların en çok beğendiği trendlerden olan saç kaynak resimleri görsellerine bakarak saç modellerinden birisini beğenerek saçlara uygulatan kadınların sayısı da bir hayli fazla. Saç kaynağı kısa saçlı kadınların sıklıkla tercih ettikleri saç modellerini içeriyor. Saç kaynakları çeşitleri uygulama yöntemlerine göre çeşitlendirilebiliyor. Ülkemizde en sık kullanılan saç kaynak modelleri, tres saç kaynak, boncuk saç kaynak ve nano jel saç kaynak olarak sayılabilir. Tüm bu saç kaynak modellerinin tümü internet üzerinde erişime açık olarak kadınların beğenisine sunuluyor. Saç kaynağının tercihi genellikle kısa saç  ile yaşamını sürdürmek isteyen fakat aralıklı süreçlerde toplantılar, düğünler, nişan merasimleri ve doğum günleri gibi sosyalleşme alanlarında uzun saçlı olmak isteyen kadınların tercihi. Saç kaynak resimleri arasından internet üzerinden seçim yaparak uygulamasını yaptırmak ise oldukça kolay.

Kaynak saç modelleri uygulamalarının tümü ortalama olarak yarım saat ile bir buçuk saat aralığında sürebiliyor. Bu süreçte hiçbir acı hissetmeden saç kaynağı modeline göre ya boncuk sistemi ile veya yapıştırma sistemi ile sentetik saçlar kaynak saç uygulaması talep eden kişilerin doğal saçlarına tutturarak kullanılabiliyor. Saç kaynağının kullanım süresi de kişinin saç modellerinden seçimine kalmış durumda. Bazı saç kaynak modelleri on beş gün kadar kullanılabiliyorken, bazı saç kaynak modellerinin üç dört aya kadar kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Saç kaynak modelleri uygulaması yaptırdıktan sonra saç kaynaklarının bir avantajı da kullanıcılar tarafından istenilen modellerin veya boya renklerinin bu sentetik saçlara uygulanabilmesi. Saçlar için topuz yaptırılabileceği gibi, saçlara istenildiğinde fön seçilerek düz saç olarak da kullanılabiliyor. İstenildiği zaman bu saçların çıkartılabilme talebi ise kesinlikle uzman bir kuaför tarafından yapılması gerekiyor. Zira hedefine uygun bir şekilde kaynak saçların uygulaması çıkartılamaz ise saç kaynakları kişinin çıkartma aşamasında kendi doğal saçlarına zarar vererek çıkmasına neden olabiliyor.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı Resimleri

Saç Kaynağı Resimleri ; Kadınlar kısa saçlar ile kendilerini rahat hissetmekte olduklarından genellikle günlük olarak kısa saç kullanmaktadırlar. Fakat özel günlerinde neredeyse her kadının şöyle dalgalı saçlara ve taranabilir model verilebilecek saçlara ihtiyacı olmaktadır. Saç kaynakları kadınların kısa saçlarını uzun yapabilmelerini sağlayan en iyi sistemlerden birisidir. Daha önceleri kısa saçlı kadınlar uzun saç istediklerinde peruk kullanır ve bu peruklar ile kendilerini hiç de rahat hissetmezlerdi. Fakat sonraları teknolojinin de gelişmesi ile birlikte uzun saçlar saç kaynakları ile yapılmaya başlandı. Saç kaynaklarının kadınlar tarafından talep edilmesinin nedeni saç kaynaklarının çok kısa bir sürede uygulanıyor olması. Kısa bir süre içinde uygulanan saç kaynakları işlem çeşitlerine göre on beş günden üç aya kadar kullanılabiliyor. Bir çok çeşitte uygulanan saç kaynak tipleri üzerinde neredeyse saç modellerinin tümü kullanılabiliyor. Saç kaynağı resimleri internet üzerinden her zaman kadınların daha iyi karar vermesini sağladığından internet üzerinden saç kaynağı resimlerine bakarak karar veren kadınların sayısı oldukça fazla.

Saç kaynak modelleri çeşitlerine göre uygulamaları da değişim göstermektedir. Saç kaynak çeşitleri; tres saç kaynak, keratin mikro saç kaynak, poliüretan saç kaynak, halkalı yani boncuk saç kaynak ve silikon saç kaynak olarak sayılabilir. Bu saç kaynak sistemleri arasında boncuk saç kaynak ve mikro saç kaynak en sık tercih edilen saç kaynak sistemidir. Saç kaynağı resimleri arasında kullanımı kolay olan ve en sık beğenilen saç modelleri boncuk saç modelleri olarak bilinmektedir. Bu sistem boncuk saç uygulamalarında saçların kolay bir şekilde uygulamasının yapılması ve kolay bir şekilde uzun saçlara ihtiyaç olmadığında bu saçların doğal saçlardan çıkartılmasıdır. Mesela bazı saç kaynak sistemlerinde tamamen doğal olan saçlar kaynak saçlara yapıştırılmaktadır. Silikon saç kaynak ve keratin saç kaynak sistemleri doğal saçlara kaynak saçların yapıştırılarak uygulanma sistemine sahiptir. Çok kısa bir süre içinde uygulanan bu sistemin sökülme işlemi boncuk saç kaynak sisteminden biraz daha zahmetlidir. Tres saç kaynak uygulaması yaptırabilmesi için bir kişinin ince telli saçlara sahip olması gereklidir.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı Pinterest

Saç Kaynağı Pinterest ; Kısa saçlardan uzun saçlara sadece bir saat içinde geçmek isteyen kadınlar son zamanların en trend saç tasarımlarından birisi olan saç kaynaklarını tercih ediyor. Saç kaynakları bir takım işlemler ile sentetik veya gerçek yapıdaki saçların kişilerin kendi saçlarına bağlanarak yapılmasını sağlıyor. Bazı saç kaynakları yapıştırma sistemi ile saç kaynağı yapılırken, bazı saç kaynak sistemleri ise saç kaynakları için özel üretilmiş boncuklar ile yapılıyor. Boncuklar ile saçlara bağlanan diğer saçlar doğal saç gibi hiçbir şekilde kaynak olduğu anlaşılmadan uzun süre kullanılabiliyor. En uzun kullanılabilir saç kaynağı modelleri üç ay kadar kullanılabiliyor. Silikon saç kaynağı isimli bir saç kaynağı ise on beş günden daha fazla kullanılamıyor. Fakat saç kaynağı Pinterest üzerinden sunulan saç kaynağı modelleri arasında silikon saç kaynakları en sık tercih edilen modeller ile kullanıcılarına sunuluyor. Bu saç kaynağı yapıştırma sistemi ile yapıldığından bir müddet sonra saçlar üzerinde bulunan ince yapışkanlar çözülerek saçların dökülmesine neden oluyor.

Güvenli olarak saç kaynağı kullanmak kesinlikle dökülmeden uzun süre saç kaynağı kullanmak isteyen kişiler saç kaynak modelleri arasında tres saç kaynağı ve nano jel saç kaynağını tercih ediyor. Bu saç kaynak modelleri kullanıcıların en iyi şekilde kullanabildikleri süreleri üç ay veya dört aya kadar uzatabiliyor. Boncuk sistemi ile yapılan boncuk saç kaynakları ve halka saç kaynakları ise saç kaynaklarının uzun süre kullanılmasını ve en büyük avantaj olan istenildiğinde takılma ve istenildiğinde çıkartılma sistemini getiriyor. Bu sistem ile birlikte bir çok kişi boncuk saç kaynağının daha güzel ve rahat kullanıldığını keşfedebiliyor. Saç kaynağı Pinterest üzerinden verilen modellerden model beğenerek ve iyi bir kuaför seçimi yaparak her yaştan kadın saç kaynağı yaptırabiliyor. Son zamanlarda saç kaynaklarından gençler arasında rengarenk modellerinde seçiminin yapılması artık aramızda kırmızı, mavi ve yeşil saçların da kullanımını artırmış durumda. Bu renkte saç tercihi olanlar genellikle birkaç tutamı kendi saçlarının veya tümü kaynak olan saçlarının arasına serpiştirerek uzun süre rahat bir şekilde kullanabiliyor.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı İnstagram

Saç Kaynağı İnstagram ; Son zamanlarda alışveriş yapacaklar, elbise modeli beğenmek isteyenler ve saç modelleri beğenmek isteyen kişilerin tek adresi sosyal medya olmuştur. Sosyal medya üzerinden bir çok tekstil işletmeni, takı tasarımcısı ve kuaför satışa sunduğu tüm modellerini sergiler. Sosyal medya sistemi üzerinden son zamanlarda en sık kullanılan sosyal medya platformu instagram’dır. Saç kaynağı instagram üzerinden tüm ayrıntıları ile birlikte öğrenilen bir sisteme sahiptir. Saç kaynağı kısa saçlı olup bazı zamanlarda uzun saçlara ihtiyaç duyan kadınların tercih ettiği bir saç uzatma işlemidir. Saç kaynağı yaparak saçlarını uzatan kadınlar genellikle bu saç kaynaklarını özel günler ve özel toplantılar için talep etmektedirler. Saç kaynağı instagram üzerinde silikon saç kaynak modelleri, halkalı saç kaynak modelleri, poliüretan saç kaynak modelleri, keratin saç kaynak modelleri, tres saç kaynak modelleri, boncuk saç kaynak modelleri ve mikro saç kaynak modelleri gibi bir çok saç kaynağı modellerine ulaşılabilir. Bu saç kaynakları kişiye göre değişim göstererek uygulanabilir. Çoğu kadın için boncuk saç kaynak modelleri tercih edilirken, saç kaynaklarından uzun süre kullanabilmek için tres saç kaynağı modelleri de çokça rağbet görmektedir.

Tres saç kaynak modellerinin rağbet görmesi saç kaynağı uygulama aşamasında saç diplerine uygulanan ortalama otuz kadar boncuğa neredeyse üç yüz adet kadar saçın takılması ile uygulamanın yapılmasıdır. Uzun süre bu uygulamanın kullanılabileceği ve uygulama yapıldıktan sonra kullanıcı tarafından isteğe bağlı olduğu süreçlerde takılıp çıkartabileceği de tres saç kaynağı seçimlerini saç kaynaklarında cazip hale getirmektedir. Keratin saç kaynağı çeşitleri kadınlar için çok da rağbet edilen saç kaynak sistemlerinden değildir. Bunun nedeni bu uygulama yapılırken bir çeşit yapıştırıcının saçlarda kullanılması ve yanlış kullanım ile kaynak saçların kişinin doğal saçlarına zarar vermesinden dolayıdır. Boncuk saç tasarımlarının en sık kullanılmasına neden de saç kaynakları arasında en sık hızlı bir şekilde işleme konulan saç tasarımlarıdır. Bu saç tasarımları isteğe bağlı olarak istenilen model için uygulama yapılabilen saç kaynak sistemleridir. Saç yapısına göre kadınların en iyi seçimi yapması için uzman kuaförlerden bilgi almaları gerekir.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı Fiyatları

Saç Kaynağı Fiyatları ; Kadınların en çok merak ettikleri konulardan birisi olan saç kaynağı modelleri son zamanlarda kısa saçlı kadınların saçlarını hızlı bir şekilde uzatmak için kullandıkları bir sisteme sahip. Saçlarını rahatlık nedeni ile kısa olarak kullanan ama sırma gibi uzun saçlara sahip olmak isteyen kadınlar, boncuk saç kaynakları, tres saç kaynakları, nano jel saç kaynakları ve halka saç kaynaklarını kullanarak saçlarının bir saatlik bir uygulamadan sonra istediklerinde beline kadar istediklerinde sırtlarına kadar uzadığını görebiliyorlar. Saç kaynağı hususunda kadınların bir diğer merak ettikleri konu da saç kaynağı fiyatları, saç kaynağı fiyatları hususunda bilgi vermek için öncelikli olarak hangi saç kaynağında hangi malzemelerin ve hangi işlemlerin kullanıldığını mutlaka bilmek gereklidir. Saç kaynakları yazımızın yukarısında da belirttiğimiz gibi, bir çok işlem kullanılarak yapılıyor. Saç kaynaklarının bazıları boncuk sistemi ile uygulanırken, bazı saç kaynak modelleri ise yapıştırma sistemi ile uygulamaya konulabiliyor. Saç kaynaklarından bir kısmının uygulama süresi sadece yirmi dakika olurken, bazı saç kaynak modelleri neredeyse bir, bir buçuk saat kadar uygulama isteyebiliyor. Bu da saç kaynakları uygulama fiyatlarının bir birinden ayrılmasına neden oluyor.

Saç kaynağı fiyatları belirleme sürecinde saç kaynağının modeli belirleyici oluyor. Görüntü olarak kişinin doğal saçlarından hiçbir farkı bulunmayan saç kaynak tasarımları düğün günlerinde, nişan günlerinde, doğum günlerinde ve özel toplantılarda kadınların tercih ettikleri bir yapıya sahip. Fakat bazı saç kaynakları uzun süre kullanılabiliyor. Boncuk ile tutturularak uygulaması yapılan boncuk saç kaynak modellerinin ise kullanıcı kadınlar için çok büyük avantajları bulunuyor. Saç kaynaklarının yapılma aşamasında boncuk saç kaynağında sentetik saçlar uygulama sırasında kullanıcının doğal saçlarına boncuklar ile tutturuluyor. Ve en iyisi kadınlar bu boncuk saç kaynağını isteğe bağlı olarak kullanmak istedikleri süreçte kullanıyor kullanmak istemediklerinde ise çıkartarak kenarda bekliyor ve istedikleri zaman uygulamalarını kendileri yaparak boncuk saç kaynaklarını rahatlıkla kullanabiliyor. Saç kaynağının bir diğer avantajı ise isteğe bağlı olarak istenilen tipte saç şampuanı ile yıkanabilmesi ve saçların isteğe bağlı olarak istenilen modele uygulanabilmesi oluyor.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı Facebook

Saç Kaynağı Facebook ; Kısa saçın kadınlar arasında yaygın olmaya başlamasından beri saç kaynakları özel günlerde tercih edilen trendlerden birisi oldu. Saç kaynağı kısa saçlara bir çok işlem çeşidi ile uygulanabiliyor. Saç kaynaklarının bazıları on beş gün kadar kullanılabilirken, bazı saç kaynakları üç aya kadar kullanılabiliyor. Yaygın olarak günümüzde kullanılan saç kaynakları, tres saç kaynağı, boncuk saç kaynağı, halka saç kaynağı, medikal saç kaynağı, nano jel saç kaynak, mikro saç kaynak gibi saç kaynak çeşitleri bulunmaktadır. Bu saç kaynak modelleri bir çok işlem çeşidi ile birbirinden ayrılır. Boncuk saç kaynak sisteminde yüzlerce boncuk yardımı ile saç kaynağı yapılmaktadır. Boncuklara bağlanan saçlar ortalama olarak üç ay kadar kullanılabilir tarza sahiptir. Saç kaynaklarından en çok kullanılanlarından birisi olan silikon saç kaynak ise sadece özel bir gününde kişilerin saçlarını uzatmak için kullandıkları bir yapıya sahiptir. Silikon bir madde ile kişinin doğal saçlarının sentetik saçlara bağlanması ısıya dayanıklı olmayan silikonun on beş güne kadar kullanılabilmesine neden olmaktadır. Bu nedenden silikon saç kaynağı sadece on beş gün kadar kullanılabilir. Daha sonra silikonun erimesine bağlı olarak kendiliğinden bu saç kaynağı saçların dökülerek temizlenmesine neden olur.

Saç kaynağı facebook üzerinden de bir çok modellerin sunulduğu bir trend sistemine sahiptir. Daha iyi bir şekilde saç kullanmak isteyen kadınlar saç kaynağı facebook resimlerini gözden geçirerek istemiş oldukları modelleri seçip daha iyi bir görüntüye sahip olabilir, çok kısa olan saçlarına kaynak işlemi yaptırarak topuz saç, uzun ve düz saç ve dalgalı saçlar kullanabilir. Kadınların tercihi son zamanlarda uzun ve düzden yana olarak çok daha fazla kullanılmaya başlamıştır. Düz ve uzun saçın çok daha fazla kullanılmasındaki neden bu saçların kesinlikle her modele girmesidir. Her modele giren uzun ve düz saçtan sonra çok kullanılan saç modellerinden birisi olan aktif kıvırcık saç da saç kaynaklarından birisidir. Saç kaynaklarından bir başkası ise kısa saça yapılan yine kısa saç kaynağıdır. Bu da saçları seyrek olan fakat daha gür kısa saçlara sahip olmak isteyen kişilerin yaptırmış olduğu bir modele sahiptir.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı Twitter

Saç Kaynağı Twitter; Tweter son zamanlarda en sık kullanılan sosyal medya platformu olmaya başlamıştır. Twitter üzerinden bir çok çeşitte ürünün satışını yapmak isteyen kişilerin kendilerini tanıtmak için resimler paylaştığı da görülür. Twitter üzerinden son zamanlarda saç modasına uygun olarak saç kaynağı Twitter resimleri de yayınlanmaya başlamıştır. Saç kaynakları kısa saçlı kadınların genellikle uzun saç ihtiyacı duyduklarında saçlarına yaptırdıkları bir takım işlemler ile istedikleri uzun saçlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Uzun saç modası son zamanlarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Önemli toplantılar, arkadaş düğünleri, arkadaş nişanları ve doğum günleri saç kaynaklarının yaptırılmasına neden olarak gösterilebilir. Bazı kadınlar da sadece kısa saçtan sıkıldıkları için saç kaynakları yaptırmaktadır. Saç kaynaklarının en iyi şekilde yaptırılabilmesi için öncelikli olarak hangi saç kaynağının ne kadar süre kullanılabileceğinin bilinmesidir. Saç kaynağının en iyi şekilde kullanılabilmesi için mutlaka bu işin ehli olan ve en iyi saç tasarımlarını yapabilen kuaförlerin seçilmesi gerekir.

Saç kaynaklarından bazıları uzun süre kullanılabilirken, bazı saç kaynakları sadece on beş gün kadar kullanılabilmektedir. Bunun nedeni saç kaynağının yapılma işlemi sırasında saç kaynağı için kullanılan malzemelerdir. Silikon saç kaynağı, tres saç kaynağı, mikro saç kaynağı, halka saç kaynağı ve nano jel saç kaynağı en sık kullanılan saç kaynaklarındandır. Bu saç kaynaklarının uygulama süresi ortalama olarak yarım saat ile bir saat arasıdır. Yarım saat ila bir saat aralığında kuaför koltuğunda oturan kadınlar isteğe bağlı olarak sırtına kadar uzun saç veya beline kadar uzun saçlara sahip olabilmektedir. Saç kaynağı Twitter üzerinden modelleri bakılarak seçilebilen bir sisteme sahip olduğundan saç kaynağı yaptırmak isteyen kişiler öncelikli olarak internet üzerinden saç modellerini ve saç kaynak yapılma işlemlerini seçebilirler. Saç kaynaklarından en iyilerinden birisi olan tres saç kaynağı ülkemizde çok da fazla beğenilip kullanılmasa da Avrupa ülkelerinde bir çok kadın tarafından seçilmektedir. Bu saç modeli sisteminde saçların yapıştırılma işlemi sonrasında ortalama olarak kullanıcıdan kullanıcıya değişebilen bir süre mevcuttur. Bir saç kaynağını daha iyi kullanmak için mutlaka saçları daha narin taramak gereklidir.

0 0
Okumaya Devam Et →

Saç Kaynağı Youtube

Saç Kaynağı Youtube ; En farklı ve en kullanılabilir saç modellerine ulaşmak için saç kaynağı youtube kanallarından saç kaynaklarının yeni çıkan modelleri kadınlar tarafından takip edilerek çok fazla beğeni topluyor. Saç kaynakları kısa saçlı olup da arada bir uzun saç kullanmayı talep eden kadınların başvurdukları en kolay yollardan olarak karşımıza çıkıyor. Saç kaynaklarının uygulama süresi sadece bir saat kadar sürüyor. Bu süre içinde isteğe bağlı olarak kadınlar bellerine kadar veya sırtlarına kadar saçlara kavuşabiliyor. Kıvırcık saç kaynakları, düz uzun saç kaynakları, kısa saç kaynakları saç kaynakları arasında en çok kullanılan modeller olarak sayılabilir. Bu saç modelleri isteğe bağlı olarak işlem yapıldıktan sonra farklı modellerin de uygulanabildiği şekilde kullanılabiliyor. Saç kaynak modellerini daha uzun süre kullanmak isteyenler üç aya kadar kişinin doğal saçlarında durabilen sentetik saçları seçebiliyor. Saç kaynağı youtube üzerinden seçiline saçların uygulamaları usta kuaförler tarafından hızlı bir şekilde işleme konulabiliyor. Halka ve boncuk saç kaynaklarında kişinin doğal saçlarına sentetik saçlar boncuk veya halkalar ile tutturuluyor.

Üç aya kadar kullanılabilen bazı saç kaynak modelleri boncuk kullanılarak uygulanıyor. Boncuk uygulanarak kullanılan bu saç modelleri çok uzun saç orta uzunlukta saç ve kısa saç kullanımı olarak değişim gösterebiliyor. Boncuk saç kaynak modelleri uygulaması yaptıranlar bu saçları isteğe bağlı olarak fönlü, dalgalı, topuz gibi modeller ile de kullanabiliyor. Son zamanlarda genç kızların en çok tercih etmiş oldukları rengarenk saç kaynaklarından da limoni sarı, kırmızı, yeşil tonlardaki kaynak saçlar çok büyük rağbet görüyor. İsteğe bağlı olarak kadınlar renkli saçları kıyafetlerine uygun olarak da kullanabiliyor. Genellikle boncuk saç kaynak modellerinde bulunan bu renkli saçlar isteğe bağlı olarak kaynak saçların arasına renkli saçlar veya doğal saçların arasına tutam ile tutturulan sentetik renkli saçlar olarak uygulanabiliyor. Renkli saçlar da dahil olmak üzere saç kaynak modelleri ortalama olarak tüm uygulama çeşitlerinde olmasa da on beş gün ila üç ay arası kullanılabiliyor. Görüntü olarak kaynak saçların kişinin doğal saçlarından ayrılması kesinlikle mümkün olmuyor.

0 0
Okumaya Devam Et →

Nano Jel Saç Kaynak

Nano Jel Saç Kaynak ; Akıllı polimer malzemeden üretilen nano jel saç kaynak tasarımlarında kullanılmaktadır. Son zamanlarda kısa saçlı olup uzun saça özenen kadınlar, kaynak saç yaptırarak saçlarını uzun süre uzun olarak kullanabilirler. Nano jel saç kaynak işlemi yapıldıktan sonra uzun olan saça her çeşit modelin verilmesi de saç kaynağının en büyük avantajlarından birisidir. Nano sistemi ile yapılan saç kaynağı kaynak yapılan saçı diğer kaynak çeşitlerine göre çok daha uzun bir süre kullanılmasını sağlayabiliyor. Nano jel saç kaynak bir çok avantajı da kullanıcılarına bir arada getiriyor. Bu avantajlardan faydalanabilmek için kaliteli olan malzemelerin de kullanılması çok önemli. Kaliteli malzemelerden kullanarak nano jel saç kaynağı yaptıranlar; bu sistemde yapılan saç kaynakları elastiki bir yapıya sahip olduğu için saçlarından boncuk sesi gelmeden uzun süre uzun saç kullanabilirler. Özel saç daralması ve yapıştırıcı kullanıldığı için sağlamlığı diğer saç kaynaklarından daha fazladır.

Saç kaynağı yapılırken nano jel kaynaklarında şeffaf olan jel kullanılır bu nedenden hiçbir kimse tarafından saçın kaynak olduğu anlaşılmaz. Bu da kişinin estetik açısından kendisini rahat hissetmesini sağlar. Kaliteli bir şekilde uygulanan saç kaynağı sonrasında kullanılan malzemelerin medikal kontrol cihazlarında hiçbir sorun çıkartmadan kullanılması da bu saç kaynağının en büyük avantajlarındandır. Sağlığa zararı olmayan nano teknolojisi ile yapılan saç kaynakları içinde bulunan özel saç yapışkanı ile saçı yapıştırdığından saçların çekildiğinde veya bir yere sıkıştığında bile kopmadan kalabilmesi nano teknolojisi ile yapılan saç kaynaklarının avantajlarından sayılabilir. Yapışkanı çifte sağlamlık oluşturduğu için kopma yaşanmaz ve kopma yaşanmadığı için de dış alanlarda güneşten etkilenmeden kullanılabilir. Fırtınalı havalarda hiçbir şekilde toplamadan kullanılabilecek olan bu saç sistemi ister toplayarak isterse açık halde kullanılabilir. Saç kaynaklarının en büyük avantajı saçları kullanan kadınlar tarafından boya yapılabilmesi ve istenildiği stilde model verilerek kullanılabilmesidir. Homojen bütünleşik renklerde de yapılabilen bu saç modelleri, saçların bir kısmının renklendirilerek bir kısmının kendi saçına uygun bırakılmasını kaldırabilmektedir. Nano teknoloji ile yapılan saç kaynakları kafa derisine batmadan kullanılabilir.

0
Okumaya Devam Et →