Bildiğiniz gibi Keratin insan vücudunda tırnak ile saç yapısında bulunduğu gibi arpa ve buğday gibi tahıl ürünlerinde de protein içeren bir maddedir. Bunun dışında pek çok kozmetik ürün içeriğinde de keratin maddesine rastlamak mümkündür. Söz konusu Mikro Keratin Saç Kaynağı ise kimyasal içermeyen keratini kişinin saç dibi ile takılacak saç ucuna özel bir teknikle uygulama metodudur diyebiliriz. Bu sayede uygulama yapılan kişinin zayıf saç yapısı çok daha sağlıklı ve dolgun bir forma kavuşarak, görsel açıdan daha hoş bir görüntü elde edilmektedir. Belinize kadar uzanan hacimli saçlara sahip olmak isterseniz, 60 ile 75cm mikro kaynak uygulaması ile isteğinize kolayca erişebilirsiniz.

Kısacası saçlarınızı uzatmak, gölge, balyaj, röfle ve benzeri işlemleri yaptırmak için en hızlı ve etkili çözüm yolu olan Mikro Keratin Saç Kaynak, tercih edeceğiniz en doğru yöntemler arasındadır. Pek çok kişi mikro kaynak için saça zarar verir gibi söylemlerde bulunmaktadır. Fakat doğru ürün ve doğru noktada uygulandığında saça kesinlikle bir zarar vermediği bilinmelidir. Profesyonel kişiler tarafından keratin saç maşası aracılığı ile kolayca uygulanmakta ve özel bir solüsyon ile de istendiğinde yine aynı kolaylıkla çıkarılmaktadır. Fakat nasıl ki, keratin kaynak yapılırken özel bir süreç gerekliyse, çıkarılırken de aynı titizlik uygulanmalıdır. Yani kişinin kendisi maşa, düzleştirici, farklı bir sıvı ya da fön makinesi aracılığıyla keratin kaynağı çıkartmaya çalışır ise bu saça ciddi ölçüde zarar verici olacaktır.

Bu nedenle sizlere tavsiyemiz bu uygulamanın profesyonel kişiler tarafından yapılmasına ön vermeniz olacaktır. Bunun dışında Mikro Saç Kaynağı 3 çeşittir ve her bir çeşidi de kişilerin beklentisine cevap verecektir. Diğer kaynak saç seçeneklerini tercih ederek saç diplerinizi kimyasal maddeye maruz bırakmak yerine tamamen zararsız bir içeriğe sahip olan üstelik %100 doğal saç ile sizlere sunulan bu yöntemi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bunun için piyasadaki 2. ve 3. kalite ürün satan firmalarla iletişime geçmek yerine bizlerle tanışarak kaliteli hizmet alabilir ve yeni saçlarınızla imajınızı da yenileyebilirsiniz.