SEDAT BİGA

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi,

No:56, Kat P1, Bağımsız Bölüm 145

Buyaka AVM – Ümraniye / İSTANBUL

Tel: 0850 446 05 05

GSM: 0532 560 14 57

Sedat Biga Nerede, Nasıl gidilir?

Sedat Biga İstanbul’un Ümraniye İlçesinde bulunan Buyaka Alışveriş Merkezi içerisindedir

Anadolu Yakasından Gelenler İçin ;

Kadıköy Rıhtım‘dan kalkan 131414B14ES20Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsüdurağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Üsküdar‘dan 11G11P3209ÜD numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

KartalMaltepePendikTuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü’nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli‘den 131 ya da 131C numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasından Gelenler İçin ;

BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmeceBahçelievler, taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüsistasyonundan 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy‘den Mecidiyeköy Parkı’nın ordaki Mecidyeköy Viyadük durağından geçen 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle ya da yine Mecidiyeköy Viyadük durağından 122C‘ye binip Balkan Caddesi durağında indiğinizde Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.