Boncuk Saç Kaynağı : Bildiğiniz gibi son yıllarda başarılı sonuç vermesiyle saç kaynağı yöntemleri sıklıkla tercih edilmektedir. Tabi ki, uygulanan saç kaynağındaki başarı oranı kuşkusuz tercih edilen saç merkeziyle ilgilidir. Saç yapısına uygun ve kaliteli bir saç kaynağı kullanılması ve aynı zamanda uygulama tekniğinin doğru olması, alınacak sonucun verimini belirlemektedir. Burada söz konusu olan Boncuk Saç Kaynağı, kolay uygulanabilen ve sökülebilen bir saç kaynak çeşidi olmasından ötürü en sık tercih edilen saç uzatma yöntemlerinden biridir diyebiliriz. Bizler uzun süredir sektörde yer alan bir firma olarak sizlere en iyi kaliteyi en iyi koşullarda sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

Boncuk saç kaynağı için ideal gram ve uzunluk şudur demek doğru değildir. Çünkü her saç uzatma yöntemi kişisel çalışma ile şekillenmektedir. Mesela 60 ile 65cm uzunlukta bir saça 0.70gram boncuk kaynak uygulaması yapılabilir. Fakat saçın uzunluk ve yoğunluğuna bağlı olarak bu miktarda artış olması mümkündür. Dolayısıyla genel olarak bir açıklama yapacak olursak, Boncuk Saç Kaynak normal seyreklikteki bir saça 150 adet, orta seyreklikteki bir saça 200 adet ve gür bir saça 250 adet şeklinde uygulanabilir. Ancak bu işlem kesinlikle profesyonel kişiler tarafından ele alınması gereklidir. Aksi durumda doğru teknikle uygulanmadığı zaman boncuk kaynakları kişi kendi saçı gibi kullanamaz ve belli olacağı içinde hoş bir görüntü olmaz.

Kaliteli ham saç ile imal edilen Boncuk Saç Kaynağı üzerinde röfle, boya gibi istenilen her çeşit değişiklik yapılabilir. Bun unla birlikte fön, maşa ve benzeri modeller de yine istendiği vakit uygulanabilir. Ancak kullanım süresinden kaynak saçtan daha fazla verim alınması için saça biraz özenli davranmak gerekir. Bakımını düzenli olarak yapmalı ve uygun koşullarda yıkama ile kurutma gerçekleştirilmelidir. En iyi sonuca ulaşmanız adına sizleri saç kaynak merkezimize davet eder ve profesyonelliğimizden yararlanarak güçlü bir görsellik elde etmenizi tavsiye ederiz. Saç uzmanlarımız uygulattığınız kaynak saçın kullanımı hakkında gerekli tüm detayları sizlere aktaracak ve sorunsuz kullanım yapmanız konusunda en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.